Loading...

Vitajte v službách 3D Store logo design

Pondelok - Sobota : 9:00 do 18:00

Ponúkate len písmená?

Nie, naše počítačom riadené stroje môžu rezať akýkoľvek tvar. Pošlite nám e-mail s vašou požiadavkou a my Vám zašleme cenovú ponuku do 2 pracovných dní.

Mám firemné logo alebo vlastné písmo, čo mám robiť?

Aká je najbežnejšia veľkosť pre meno dieťaťa na stenu spálne?

Pre väčšinu mien sme zistili, že 20 až 35 cm vysoké písmená vyzerajú najlepšie.Platí to najmä v prípade, že niektoré písmená sú malé, pretože veľa malých písmen bude kratšie ako ich veľké náprotivky.Hrúbka 1 cm je najpopulárnejšia, ale každá hrúbka bude fungovať v závislosti od vzhľadu, ktorý sa snažíte dosiahnuť.

Vyrábate aj pre remeslá a veľkoobchod?

Ponúkame niektoré z našich produktov so zľavou pre niektorých klientov.Kontaktujte nás s informáciami o tom, čo hľadáte, a môžeme vás informovať, či má nárok na zľavu.

Sú na sklade všetky výrobky?

Nie, všetky naše produkty sú vyrobené na objednávku.Ponúkame v našom výrobnom procese prakticky neobmedzené veľkosti, písmená, štýly a farby.

Reklamné nápisy,tabule skutočne fungujú?

Značka umiestnená na správnom mieste môže priniesť veľa obchodov. Podnikanie bez znakov nie je znakom žiadnej firmy. Plastové písmená, akrylové písmená, bronzové písmená, znaky z písmen, písmená z liateho kovu, frézované písmená a hliníkové písmená majú celoživotnú záruku, to znamená, že vaše značky budú lákať zákazníkov na celý život, aké iné typy reklamy vám dávajú takúto záruku ?

Potrebujete akúkoľvek obchodnú konzultáciu?