Loading...

Vitajte v službách 3D Store logo design

Pondelok - Sobota : 9:00 do 18:00

Vianočné dekorativne poličky

Sezónne rekvizity z polystyrénu.Pútavý spôsob propagácie.

Polystyrénové 3D rekvizity pre reklamné, vizuálne použitie, divadlo, filmy alebo akcie.Môžeme navrhnúť a rezať polystyrén s vysokou hustotou na vytvorenie 3D rekvizít z dodaných obrázkov alebo podľa vašich návrhov.

Napríklad naše snehové vločky sú vyrobené z expandovaného polystyrénu, čo z nich robí veľmi nákladovo efektívny spôsob vytvorenia vianočnej alebo zimnej scény.Naše nové dekoratívne police poskytujú šikovný a cenovo výhodný spôsob, ako pridať dekoráciu do vášho okna alebo do in-store výkladu pri propagácii vášho tovaru. Dodávané sezonne police sú dostupné v širokom výberu farieb, tieto praktické dvojúčelové dekorácie môžu byť prispôsobené vašim témam.

Awesome Image

Naše písmená sú vyrezané z vysoko kvalitného polystyrénu, ktorý obsahuje prísadu spomaľujúcu horenie. Môžu byť dokončené ako hladké alebo pokryté leskom alebo farbou! Tieto písmená sú dostupné z písmen 100 mm až 2 metre! Rovnako ako naša štandardná ponuka valentín,vianoce,veľka noc atď.. ponúkame aj kompletný zákazkový servis a logo služby.

Vyrábame širokú škálu veľkonočných,vianočných,valentinovskych,halloween rekvizit a dekorácií, od veľkých zdobených vajec až po maľované polystyrénové kvety. Sú ideálne pre výklady, udalosti a organizované aktivity. Naše dekorácie sú veľmi všestranné a môžu sa použiť na množstvo aktivít súvisiacich s Veľkou nocou,vianocami,valentinske oslavy,hallowena, firemné akcie a večierky. Môžu byť umiestnené na zemi, alebo môžeme pridať závesné body, aby mohli byť zavesené zhora. Dodávame aj rad dekorativne police, ktoré môžu byť vyrobené v rôznych veľkostiach a zdobené tak, aby vyhovovali akejkoľvek téme alebo dekorácii.

Prečítajte si komentáre

Awesome Image
Ernest – jun 17, 2017

U m)ňa najvyšia spokojnosť možem pána Marcelyho len odporúčať.

Awesome Image
Igor – jan 11, 2017

Zvládnutie vianočnej dekorácie do výkladu našej predajne hračiek prevýšilo všetky naše očakávania.Dekoratívne tématicke police su proste super nápad.

Nechajte svoju odpoveď

Otázky alebo potrebujete akúkoľvek obchodnú konzultáciu?